Zespół

Produkcja – wsparcie produktowe oraz serwisowe

Pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy OMEGA. Obecnie zatrudniamy ponad 20 osób zarówno na hali produkcyjnej, w naszych salonach sprzedaży i w terenie. Każda z pracujących osób ma szeroką wiedzę techniczną oraz montażową z całego asortymentu jaki oferujemy. Wiedza ta poparta jest praktycznym doświadczeniem.
Duży nacisk kładziemy na szkolenia, nasi pracownicy cyklicznie szkolą się z innowacyjnych rozwiązań oraz nowych produktów, które są wprowadzane do naszej oferty. Co za tym idzie świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie a każde zlecenie traktujemy priorytetowo.

Serwis w terenie

Dla naszych klientów indywidualnych oraz partnerów handlowych oferujemy serwis bezpośrednio w terenie – na miejscu u klienta. W przypadku klientów indywidualnych – pomiar oraz montaż naszych produktów jest wykonywany przez nasze ekipy monterskie, które posiadają duże doświadczenie i profesjonalizm w zakresie wykonywanych usług. Gwarantuje to satysfakcje po stornie klienta z dobrze wykonanej usługi – odpowiednio dopasowanego i zamontowanego produktu oraz jeśli jest to konieczne – serwisu gwarancyjnego.

Dla naszych partnerów handlowych gwarantujemy wsparcie i serwis w terenie naszego przedstawiciela handlowego. Zapewniamy w ten sposób odpowiedni obsługę w zakresie szkoleń, obsługi cenników, montażu i serwisu naszych produktów. Przedstawiciel handlowy stanowi wsparcie operacyjne we wszelkich kwestiach, które mogą pojawić się w zakresie współpracy pomiędzy naszą firmą i partnerem handlowym.