O FIRMIE

OMEGA

 

Firma powstała w 2003 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji i montażu różnego rodzaju osłon okiennych takich jak: rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, verticale, moskitiery, plisse oraz rolety rzymskie. Wraz z upływem lat firma rozwijała się i powiększała zdolności produkcyjne. W 2010 roku nastąpił znaczny skok w rozwoju firmy polegający na wybudowaniu dodatkowych pomieszczeń biurowych i hal produkcyjnych. Wraz z rozbudową nastąpił wzrost zatrudnienia. Wprowadzono nowe produkty i gamy kolorów.

 

Na przestrzeni lat dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. W połączeniu z fachowym doradztwem udaje nam się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

 

TWORZYMY PIĘKNO WNĘTRZ DEKORUJĄC WASZE OKNA

NASZE PRODUKTY

Firma Omega początkowo dostarczała swoje towary jedynie na teranie Polski, jednak później zasięg został zwiększony o nowe rynki na terenie Szwecji, Holandii i Anglii.

Jako producent najwyższej jakości produktów, współpracujemy z firmą Anwis, Hosten. Wybieramy tkaniny tylko od renomowanych firm takich jak Albedum czy Bamar. Nasze produkty charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną, funkcjonalnością oraz wieloma możliwościami instalacji i zastosowania.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje odbywały się w możliwie jak najkrótszym terminie. Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo, szybką realizację, profesjonalny montaż oraz serwis

 

Menu