1. Home
  2. O firmie

O firmie

Firma powstała w 2003 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji i montażu różnego rodzaju osłon okiennych takich jak: rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, verticale, moskitiery, plisy oraz rolety rzymskie. Wraz z upływem lat firma rozwijała się i powiększała zdolności produkcyjne. W 2010 roku nastąpił znaczny skok w rozwoju firmy polegający na wybudowaniu dodatkowych pomieszczeń biurowych i hal produkcyjnych. Wraz z rozbudową nastąpił wzrost zatrudnienia. Wprowadzono nowe produkty i gamy kolorów.

Na przestrzeni lat dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. W połączeniu z fachowym doradztwem udaje nam się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Firma Omega początkowo dostarczała swoje towary jedynie na teranie Polski, jednak później zasięg został zwiększony o nowe rynki na terenie Szwecji, Holandii i Anglii.

Jako producent najwyższej jakości produktów, współpracujemy z firmą Anwis, Hosten. Wybieramy tkaniny tylko od renomowanych firm takich jak Albedum czy Bamar. Nasze produkty charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną, funkcjonalnością oraz wieloma możliwościami instalacji i zastosowania.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje odbywały się w możliwie jak najkrótszym terminie. Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo, szybką realizację, profesjonalny montaż oraz serwis.

Menu