SERWIS TECHNICZNY

SERWIS TECHNICZNY

 

Firma Omega, świadczy usługi serwisowe rolet, żaluzji, plis i innych elementów zasłon wewnętrznych. Jeżeli materiał się uszkodził, roleta była źle wyregulowana, mogą Państwo skontaktować się z nami. Nasi specjaliści dokonają szybkiej naprawy, abyście dalej mogli się cieszyć pięknym Waszych okien.

Nasi klienci mogą liczyć na konsultację techniczną na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapewniamy kompleksową obsługę – od pomiaru, poprzez produkcję, aż po profesjonalny montaż. Posiadamy serwis i wsparcie techniczne , w ramach którego oferujemy szybkie i solidne naprawy produktów. Naprawy gwarancyjne wykonujemy bezpłatnie, jeśli szkoda wynika z wadliwości sprzętu, natomiast dla serwisów pogwarancyjnych, oferujemy  konkurencyjne ceny.

Nasze doświadczenie oraz fakt, że sami produkujemy proponowane produkty, gwarantuje najwyższą jakość usług serwisowych.

W ramach serwisu technicznego świadczymy poniższe usługi:

 

WYMIANA TKANINY

WYMIANA OBUDOWY

NAPRAWA

REGULACJA

WYMIANA TKANINY

W przypadku, gdy materiał został poplamiony, przez co ciecz została wchłonięta i na stałe zmieniła teksturę tkaniny. Możemy dokonać wymiany materiału. To samo się dotyczy różnego rodzaju rozerwań, pognieceń, rozciągnięć itd.

Uszkodzenia obudowy, są często nieodwracalne i powodują złą pracę rolety. Dla osób które nie mają czasu na spotkanie z monterem lub szukanie na rynku zastępczego produktu. Oferujemy wymianę obudowy. Wystarczy przywieść do nas uszkodzoną obudowę, a resztą zajmiemy się sami.

WYMIANA OBUDOWY

NAPRAWA

Uszkodzenia, które ciężko sprecyzować, lub występujące naraz trzeba natychmiast usuwać. Ponieważ, może później to prowadzić do rozdarć materiału, zerwania sznurka, powyginania żaluzji i wiele innych. Dlatego gdy zobaczą Państwo, że roleta, plisa, żaluzja nie pracuje tak jak powinna, zapraszamy do naszego serwisu.

Gdy rolety zostały źle wyregulowane, materiał okazał się za długi lub za krótki. Sznurki sterujące nie posiadają odpowiedniej długości. Trzeba wykonać prace regulujące zakres pracy produktu.

REGULACJA

Menu